“Tiger and friends”, czyli genialna seria podręczników od jednego z najstarszych wydawnictw!

Cykl podręczników, który idealnie sprawdzi się podczas nauki języka angielskiego w klasach 0-3!

Tiger and friends” to genialny cykl podręczników, dzięki którym uczniowie, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim, będą mogli wejść do świata tego języka w bardzo przystępny sposób. Seria ta jest przeznaczona do nauki angielskiego w klasach 0-3.

Publikacje wchodzące w skład cyklu “Tiger and friends” są niezwykle lubiane  w Polsce przez uczniów oraz bardzo cenione przez nauczycieli. Autorzy tego kursu starają się przede wszystkim zachęcić uczniów do podjęcia pierwszych prób komunikacji w języku angielskim. Nauka języka angielskiego z tym cyklem jest niezwykle przyjemna dla uczniów, gdyż kurs ten zawiera wiele: ciekawych piosenek, niezwykle zabawnych historyjek oraz gier i zabaw językowych, sprawiających, że nauka języka angielskiego, która odbywać się będzie w oparciu o ten fantastyczny kurs, będzie dla uczniów prawdziwą przyjemnością.

W skład tego bestsellerowego cyklu, które wydało Wydawnictwo Macmillan, wchodzą następujące publikacje:

– “Tiger & Friends 1. Książka ucznia”,

– “Tiger & Friends 2. Książka ucznia”,

– “Tiger & Friends 3. Książka ucznia”,

– oraz “Tiger & Friends. Starter. Karty pracy”.

Wydawnictwo Macmillan, czyli firma, która od ponad stu pięćdziesięciu lat zajmuje się wydawaniem publikacji edukacyjnych!

Wydawnictwo Macmillan to szkocka firma, która założona została w 1843 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonuje na światowym rynku publikacji edukacyjnych, zajmują się głównie wydawaniem takich publikacji jak poradniki dydaktyczne czy podręczniki przeznaczone do nauki języków obcych. Publikacje, które wydało to renomowane wydawnictwo i po które z całą pewnością warto sięgnąć to między innymi takie pozycje jak: “New Inside Out Upper-Intermediate Książka ucznia + eBook”, “Language Hub. Pre-Intermediate. Workbook without key + access to Audio”, “Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych. Poziom podstawowy i rozszerzony. Zestaw Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa”, “Optimise B2 Digital SB + WB + online MACMILLAN” oraz “Open Mind B1 Pre-Intermediate Student’s Book + kod online”.