“Tiger and friends”, czyli niesamowity cykl podręczników, który wprowadzi najmłodszych uczniów do świata języka angielskiego!

Niesamowity cykl podręczników, który wydany został przez renomowane i szanowane zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli Wydawnictwo Macmillan!

Tiger and friends” to niesamowicie dobrze skonstruowany cykl podręczników od Wydawnictwa Macmillan, który przeznaczony jest do nauki języka angielskiego w klasach 0-3. Kurs ten w doskonały sposób wprowadzi najmłodszych uczniów do świata języka angielskiego!

Autorzy tej serii napisali wszystkie publikacje wchodzące w skład tego cyklu bardzo przejrzystym językiem, dzięki któremu nauka języka angielskiego będzie dla najmłodszych uczniów prawdziwą przyjemnością. Warto również podkreślić, że publikacje z cyklu “Tiger and friends” są zgodne z podstawą programową oraz kładą, duży naciska na to, aby zachęcić dzieci do komunikowania się w języku angielskim.

Publikacje wchodzące w skład tego bestsellerowego kursu to:
– “Tiger & Friends 1. Książka ucznia”,
– “Tiger & Friends 2. Książka ucznia”,
– “Tiger & Friends 3. Książka ucznia”,
– oraz “Tiger & Friends. Starter. Karty pracy”.

Wydawnictwo Macmillan, czyli szkocka firma z tradycjami i renomą, która od ponad stu pięćdziesięciu lat zajmuje się wydawaniem publikacji edukacyjnych na całym świecie!

Szkockie Wydawnictwo Macmillan zostało założone w 1843 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa na rynku publikacji edukacyjnych na całym świecie. Pozycje publikowane przez to wydawnictwo cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli.

Publikacje wydane przez Wydawnictwo Macmillan to między innymi: 

– “Open Mind B1 Pre-Intermediate Student’s Book + kod online”,

– “Password Reset B2+. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa”,

– “Ready for Advanced. 3rd Edition. Workbook with key + CD audio”,

– “One Day Intermediate + CD Pack”

– “Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B2”,

– “New Inside Out Upper-Intermediate Książka ucznia + eBook”,

– “Language Hub. Pre-Intermediate. Workbook without key + access to Audio”,

– “Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych. Poziom podstawowy i rozszerzony. Zestaw Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa”,

– oraz “Optimise B2 Digital SB + WB + online MACMILLAN”.